محل تبلیغات شما
به گزارش صدای اهل سنت جنوب امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امام حسین(ع)برای احیای دین جدش در مقابل حکومت یزد که ظلم، بی بندوباری و فساد در آن حاکم بود قیام کرد.
مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر با تسلیت شهادت امام حسین(ع)و یاران با وفایش اظهار داشت: حکومت یزد چون فاسد بود و شرابخواری، بی عدالتی و ظلم برمردم حاکم شده بود امام حسین(ع)برای احیای دین جدش قیام کرد و در این راه خود و یارانش به شهادت رسیدند.
وی بیان کرد: امروز مسلمانان باید درس هویت، آزادی و ظلم ستیزی را از امام حسین (ع) بیاموزند.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر بیان کرد: امام حسین (ع) به لشکری که در مقابلش شمشیر کشیده بودند فرمودند من نوه رسول خدا (ص) هستم، من برای هدایت شما و کمک به شما آمدم»اما آنان به فرمایشات امام(ع)گوش نکردند.
مولوی کریم زایی گفت: کسانی که در شهادت امام حسین (ع) دست داشتند در همین دنیا به جزای اعمال شوم خودشان رسیدند.
وی بیان کرد: شهادت امام حسین (ع) واقعه ای بود که برای مسلمان و غیر مسلمان در دنیا درس است که هیچگاه در مقابل ظلم، فساد، بی بندباری و ستم ست نکنند.

وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس معرفی شد

لاریجانی: مردم توصیه‌های کرونایی را رعایت کنند

اهل سنت به دنبال نماینده ای اصلح هستند

امام ,ع ,حسین ,سنت ,اهل ,شهادت ,امام حسین ,حسین ع ,اهل سنت ,جمعه اهل ,سنت ایرانشهر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jessie's notes یکی یدونه کانون آگهی و تبلیغاتی تابان گلستان tithitilec اینجا همه خوابن طلوع عشق ♥♥♥عشق طبقه ی اوّل آسمان♥♥♥ انجمن حافظان قرآن کریم استان البرز گفتگو با باد وبلاگ مرزبانی و انتخابات کنگره 60